Anasayfa Oyuncu Listesi AREM Cast & Modellik Ajansı Yerli ve yabancı bağımsız yapımlara, oyuncu ve figüran desteğimiz hala devam etmektedir. Bu yapımlardan bazıları çeşitli ödüller kazanmıştır. Başvuru Yap Anasayfa Sektördeki bütünlüğünden ve ilkelerinden ödün vermeden; film, dizi ve reklam sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için bünyesine yeni kişiler katarak, eğitimli ve profesyonel oyuncular yetiştirmeye devam ediyoruz. Amacımız oyuncu ve modellerimizi doğru projelerle buluşturmaktır.

Tanıtım Videoları ve Reklam Filmi

Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile tanıtım filminizi oluşturuyor, işinizi kısa ve en etkili şekilde tanıtıyoruz. Yaratıcı fikirlerimiz, kaliteli prodüksiyon ile buluşuyor.

Senaryo ve Metin Yazarlığı

Alanında deneyimli ekibimiz ile senaryo ve metin yazarlığı hizmeti sunuyoruz. Sinema filmi, dizi ve diğer medya organları için benzersiz senaryolar yazmaktayız.

Kurgu, Montaj ve Animasyon

Fotoğraf ve videolarınıza “kurgu, montaj, senaryo, seslendirme, müzik ve animasyon” teknikleri uygulayarak etkili tanıtım ve reklam filminizi oluşturuyoruz.

Yetenek Keşfi ve Oyuncu Yetiştirme

Gelecek vadeden kişileri keşfetmeyi ve kariyeri boyunca rehberlik etmeyi amaçlıyoruz. Oyuncu veya mankenlerimizin, sektörde 10 yıllık deneyimlerimizle olası tüm engellerle karşılaşmadan zirveye ulaşması için elimizden geleni yapmaya hazırız. Yasal haklar, sözleşmeler, menajerlik ve diğer tüm teknik kısımları ajansımıza bırakın, siz sadece çalışmanıza odaklanın…

Anasayfa
Anasayfa

Oyuncu ve Manken Keşfi

Anasayfa

Prodüksiyon Ekipmanları

Anasayfa

Kısa & Uzun Matraj Film Çekimi

Anasayfa

Video Kurgu ve Montaj

Anasayfa

Greenbox Stüdyo Kiralama

Anasayfa

Senaryo ve Metin Yazarlığı

AREM Ajans Reklam ve İnternet Hizmetleri

Ajansımıza başvuran adaylar ekibimiz tarafından özenle seçilmekte ve oyuncu olmak isteyen adaylara bu alandaki tüm eğitimler verilmektedir. Böylece en uygun adayları sektöre kazandırabiliyoruz.

Bize gelen kişilere iletmek istediğimiz ilk bilgi, her zaman oyunculuk çabası ve süreklilik gerektiren şeyin eğitim olduğudur. Hedefimiz defile, moda çekimleri, dizi, film ve film sektörlerinin yanı sıra reklam alanında da yer alabilecek kişiler yetiştirmektir.

Firmamız, Ulusal ve uluslararası çapta yaratıcı ve yenilikçi projeler geliştirmek ve hayata geçirmek amacı ile tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur.

CAST AJANS

Cast AJANSI

OYUNCULUK AJANSI

WeCreativez WhatsApp Support
Destek birimimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
Yardım İster Misiniz?