AREM Cast Oyunculuk & Mankenlik Ajansı

Ankara Cast & Mankenlik Ajansı

BİZ KİMİZ?

2019 yılında medya sektörüne giren ajansımız, profesyonel ve dinamik bir ekiple, kaliteyi ilke edinerek kısa sürede başarılı projelere imza atmıştır. Organizasyonumuzda birçok oyuncuya ve modele rehberlik ederek başarılarımızla tanınmaya çalıştık. Kurumsal kimlik anlayışı ile sektörde önemli mesafeler kat etmeye devam ediyoruz.

Gelişen teknolojiyi kullanarak Ankara ve İstanbul başta olmak üzere, oyuncu ve manken adayları için online uygulamalara kapılarımızı açtık. Oyuncu olmak ve kadromuza katılmak isteyen her yaştan adaya fırsat vermekteyiz.

Ekibimizin koordineli çalışması ile birçok projeye aktör aday gösteren lider ajanslardan biri haline gelmenin gayreti içindeyiz. Kariyer yolunuzda sizinle ortak olacağız, böylece yeteneğinizi sadece film ve televizyon endüstrisinde görebilirsiniz. Ekibimiz sizi geleceğin en başarılı oyuncularından biri yapmak için var gücüyle çalışıyor, adımlarınızı ve antrenmanlarınızı destekliyor.
Merkezi Ankara’da olan acentemiz, çeşitli illerde müteahhitlerle yeni şahıslar temin ederek geniş bir kadro oluşturmuştur. Ajansımızın rehberliğinde oyunculuk mesleğine ilk adımı atabilirsiniz. Ajansımız dizi ve film projeleri ile sınırlı kalmayıp reklam, modellik ve modellik alanında da çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca prodüksiyon hizmetleri vererek ailemizi genişletmekteyiz.

NEDEN BİZ?

Başarıya giden yolun iyi bir hedef olduğuna inanarak, geniş bir faaliyet yelpazesini kapsamayı amaçlıyoruz. Varlığımızın ilk yıllarında küçük bir aile olarak başladık ve şimdi büyük bir aileyiz. Oyunculuk becerileriniz ajansımız için her zaman önemli olmuştur. Kaliteli hizmet anlayışı ile acentemiz rehberliğinde kariyer planınızı oluşturabilirsiniz. Uzman ekibimizin tecrübesini kullanarak yolunuzun yönünü birlikte belirleyeceğiz. Fuarlarda, katalog çekimlerinde, promosyonlarda ve daha birçok alanda profesyonel çalışmalarımızla başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Hedefimiz oyunculuk hayalleri olan adayların hayal partneri olmaktır.

  1. Genel Yayın Yönetmeni: A. Emre ERYILMAZ
  2. Yazı İşleri Müdürü: Ömer ÇAKMAK

DIŞKAPI VERGİ DAİRESİ
2240500023
Faaliyet: 742027-ETKİNLİK FOTOĞRAFÇILIĞI VE ETKİNLİKLERİN VİDEOYA ÇEKİLMESİ FAALİYETLERİ (DÜĞÜN, MEZUNİYET, KONFERANS, RESEPSİYON, MODA GÖSTERİLERİ, SPOR VE DİĞER İLGİ ÇEKİCİ OLAYLARIN FOTOĞRAFLANMASI VEYA VİDEOYA ÇEKİLMESİ)

WeCreativez WhatsApp Support
Destek birimimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
Yardım İster Misiniz?