AREM Cast Oyunculuk & Mankenlik Ajansı

Ankara Cast & Mankenlik Ajansı

AREM Ajans Reklam ve İnternet Hizmetleri, mobil uygulamalarından erişim sağlanabilen web siteleri de dahil olmak üzere, web sitelerini ziyaret edenlerin deneyimini geliştirmek için tanımlama bilgileri (cookies-çerezler) kullanır. Tanımlama bilgilerinin ne olduğu ve web sitelerinde nasıl kullanıldığı “Tanımlama Bilgileri İlkeleri” ile açıklanmıştır. Web sitemizde gezinirken tanımlama bilgisi almak istemiyorsanız, tarayıcınızın ve/veya mobil cihazınızın ayarlarını tanımlama bilgisi alırken sizi uyaracak veya tanımlama bilgilerini kısıtlayacak veya engelleyecek şekilde değiştirebilirsiniz.

Tanımlama bilgileri, bir dizi harf ve rakamdan oluşan ve web sayfası sunucuları tarafından bilgisayarınıza yerleştirilen küçük dosyalardır. Web sitesi sahibinin sizi web sitesinin diğer kullanıcılarından ayırt etmesini sağlar. Tanımlama bilgileri kod olarak yürütülemez, virüs aktarmak için kullanılamaz ve sabit diskinize girmemize olanak tanımaz. İçinde tanımlama bilgileri barındırıyor olsa da sabit diskinizden herhangi bir bilgi okuyamaz.

AREM Ajans Reklam ve İnternet Hizmetleri web sitelerindeki tanımlama bilgileri aracılığıyla oluşturulan veriler aşağıdakiler dahil olmak üzere çok sayıda amaç için kullanılabilir:

Zorunlu

Bu tanımlama bilgileri web sitesinde gezinebilmeniz ve web sitesinin güvenli alanlarına erişim sağlamanız için çok önemlidir.

Performans

Bu tanımlama bilgileri ziyaretçilerin web sitesini nasıl kullandığıyla ilgili, örneğin ziyaretçilerin en sık hangi sayfalara gittiği veya hata mesajları alıp almadıkları gibi bilgiler toplar. Bu bilgiler web sitesinin gelecek sürümlerini geliştirmek için kullanılır.

İşlevsellik

Bu tanımlama bilgileri web sitesinin, kullanıcı adı, dil veya bulunduğunuz bölge gibi tercihlerinizi hatırlamasına ve daha gelişmiş bir kişisel deneyim sağlamasına yardımcı olur.

Hedefleme ve Reklamcılık

Bu tanımlama bilgileri sizinle ve ilgi alanlarınızla ilgili daha uygun bilgiler sunmak için kullanılır. Üçüncü şahısların web sitenizde reklam yapmasına izin vermeyiz ancak internet hizmeti sağlayıcılarının siz internette gezerken reklam yapmasına izin verdiği reklamcıları kontrol edemeyiz.

AREM Ajans Reklam ve İnternet Hizmetleri’nin “zorunlu” olarak sınıflandırdıkları haricindeki her tür tanımlama bilgisini bilgisayarınıza yerleştirmek için izninizi alması kanunen gereklidir.

WeCreativez WhatsApp Support
Destek birimimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
Yardım İster Misiniz?